781

Bu paylaşım " ercan " yöneticisi tarafından yayınlanmıştır .

Our 4th grade student Eda Azra Akıncı prepared a video based on our topic about cooking. We had fun while watching it and wanted to share with you too. Don't forget to pay attention to her 'Healthy Note' at the end of the video))
4.sınıf öğrencimiz Eda Azra Akıncı'nın 'Cooking' ünitemiz için hazırladığı videoyu izlerken bizler çok eğlendik ve sizlerlede paylaşmak istedik. Videonun sonunda ki 'Sağlıklı Not' a dikkat etmeyi unutmayın ))

Devamını Oku
459

Bu paylaşım " ercan " yöneticisi tarafından yayınlanmıştır .

Doç. Dr. Hikmet Gökmen'in çocuk mimarlar atölye çalışması ile küçük mimarlar harika tasarımlar oluşturdu. Anaokulu 5 yaş öğrencilerimiz kendi şehirlerini, İlkokul 3. sınıf öğrencilerimiz kendi köprülerini katılmış oldukları atölye çalışmasında tasarladılar. Geleceğin mimarları hem yaptıkları ekip çalışması ile hem de tasarladıkları yapıtlar ile muteşemdiler. Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor; Bu keyifli atölye çalışması için Doç. Dr. Hikmet Gökmen'e teşekkür ediyoruz.

Devamını Oku
1579

Bu paylaşım " ercan " yöneticisi tarafından yayınlanmıştır .

Ay ve Bulut sınıfı öğrencilerimiz farklı ülkelere ait Kelebekleri doğal ortamlarında gözlemleyip, günlerini yapmış oldukları piknik ile eğlenceli bir şekilde bitirdiler.

Devamını Oku

Etkinlik ve Haberleri E-Posta ile almak istermisiniz ?

Okullarımızda gerçekleşen faaliyetler ve önemli bildirimler ile ilgili her an bilgi sahibi olmak için mail adresinizi belirtmeniz yeterli .


 

Endişelenmeyin ,
Gereksiz Kutusuna Düşmeyecek .